بلبرینگ KOYO کویو (KOYO Bearing)

بلبرینگ KOYO کویوبلبرینگ کویو در ابعاد و استاندارد های مختلف متناسب با نیاز صنایع مختلفی تولید می شود و در بسته بندی های ویژه این برند صنعتی روانه بازار می شود. بلبرینگ KOYO کویو در بازار جهانی به طول عمر کاری بسیار بالا شهرت دارد که در بالاترین سطح تابع اولا متریال و آلیاژ فولادی بسیار ایده آل متشکل از درصد متوسط و بالایی کربن، فلزات فعاعی چون کروم و مولیبدنیوم و عناصر نافلزی تثبیت دهنده مانند گوگرد و فسفر می باشد. در وهله دوم این طول عمر و مقاومت سایشی بالای اجزای بلبرینگ KOYO کویو تابع عملیات حرارتی ویژه ای است که از اطلاعات فنی محرمانه این برند با سرمایش و تغییر بردار های داخلی ساختار فولاد و ریز شدن دانه ها و گرمایش بصورت چند مرحله ای اتفاق می افتد.

قیمت بلبرینگ کویو KOYO در هر نوع و سایز متفاوت بوده و در شرایط برابر با دیگر برند های معتبر ژاپنی تولید کننده انواع یاتاقان و بلبرینگ برابری کرده و یا با یک ضریبی کوچک شباهت هایی دارد. در مقایسه با برند های چینی طبیعتا قیمت بلبرینگ کویو KOYO به سبب اولا استفاده از متریالی با ترکیبات فلزی گرانبها تر و ثانیا تکنولوژی ویژه ای که تحت استاندارد کشور صنعتی ژاپن است بالاتر می باشد. KOYO

بلبرینگ شیار عمیق کویو KOYO

بلبرینگ شیار عمیق کویو KOYO deep groove ball bearing که با صیقل بسیار بالا بر رو رینگ و حداقل تلورانس ابعادی ساچمه ها برای به حداقل راسنیدن تنش های سطحی تولید می شود از جمله پر کاربرد ترین در میان تمامی انواع بلبرینگ های کویو KOYO که حداکثر قابلیت کاربری بالغ بر 70% کل شافت های افقی موجود در صنعت را پوشش می دهد. بلبرینگ شیار عمیق کویو KOYO با عمق شیار های مختلفی تولید می شود که هر چه عمق شیار بالا رود از جهتی با افزایش لبه توان بلبرینگ شیار عمیق در تعلیق بهتر بار های ترکیبی و بار های نا مطلوب محوری افزایش پیدا می کند و از طرف دیگر با کم شدن ضخامت فلز بکار رفته تلبلیت تعلیق میزان بار شعاعی در آن کاهش می یابد. تعداد ساچمه ها و قطر ساچمه های بکار گرفته شده در ساختار بلبرینگ شیار عمیق کویو KOYO که دارای نسبت معکوس نسبت به هم هستند بسته به نوع طراحی متفاوت می باشد و البته تابع حد فاصل شافت و بدنه می باشد چرا که با افزایش قطر ساچمه در ساختار بلبرینگ شیار عمیق کویو KOYO تعداد ساچمه ها کاهش و حد فاصل شافت و بدنه پوششی نیز می بایست افزایش یابد.

بلبرینگ شیار عمیق کویو KOYO

بلبرینگ کویو KOYO از نوع کف گرد

بلبرینگ کویو KOYO از نوع کف گرد که در زبان انگلیسی Thrust ball bearing خوانده می شود دارای یک ویژگی بسیار ایده آل ساختاری می باشد و آن قرارگیری هم ارتفاع ساچمه ها در ساختار این بلبرینگ کف گرد می باشد. این امر کمک می کند تا تحت بارگذاری های شدید که به سبب اتصال بلبرینگ کویو KOYO از نوع کف گرد بر روی شافت عمودی تحت تاثیر وزن شافت بوجود می آید نوزیع یکنواخت و مناسبی از بار بر روی شافت صورت پذیرد که قابلیت های بسیار مناسبی را برای بلبرینگ کویو KOYO از نوع کف گرد فراهم می آورد. بطور کلی تمامی محصولات صنعتی بالاخص صنایع فولاد کشور ژاپن به طول عمر بسیار بالا شهرت دارند که بواسطه استفاده از متریال بسیار مناسب و عملیات بسیار ویژه و منحصر به فرد حرارتی انجام گرفته بر روی این اجزای صنعتی می باشد. رول صنعت زاپرس تامین کننده و وارد کننده بلبرینگ کویو KOYO از نوع کف گرد در ایران برای اتصال بر روی شافت ها در ماشین آلات صنعتی مختلف و با سایز های متنوع می باشد.

بلبرینگ کویو KOYO از نوع کف گرد

بلبرینگ تماس زاویه ای کویو KOYO

بلبرینگ تماس زاویه ای کویو KOYO angular contact bearing که همانطور که از نام آن مشخص است یک بلبرینگ دو منظوره با قابلیت تعلیقی بار ترکیبی با محوریت بار شعاعی است می باشد که به سبب ایجاد یک زاویه جانبی بین اتصال ساچمه و رینگ یک قابلیت تعلیق بار محوری نیز البته تنها در یک جهت به ان افزوده شده است. بلبرینگ تماس زاویه ای کویو KOYO با دو روش مختلف یا با بکارگیری قفسه نگهدارنده ساچمه به شکل کونیک و یا با قرارگیری خاص و شکل و هندسه ویژه رینگ ها در اتصال با ساچمه این بلبرینگ به ایجاد این زاویه می پردازد که منجر به ایجاد یک راستای مورب بین تماس ساچمه و رینگ و ایجاد زاویه با افق می شود. این امر سبب تجزیه نیروی اعمالی بر بلبرینگ تماس زاویه ای کویو KOYO شده و بار های تعلیق را نیز پوشش می دهد. نوع روان کننده بکار گرفته شده در ساختمان بلبرینگ تماس زاویه ای کویو KOYO اغلب از نوع گریس با پایه های نشور است چرا که عملا سرعت زاویه ای در اتصال بلبرینگ تماس زاویه ای که اعمال ایجاد اصطکاک و به دنبال آن حرارت نیز می باشد بالا می باشد. قیمت بلبرینگ تماس زاویه ای کویو KOYO با توجه به طول عمر مفید کاری که دارد و استفاده از استاندارد های صنایع کشور ژاپن ایده آل می باشد.

بلبرینگ تماس زاویه ای کویو KOYO

بلبرینگ Self alinging KOYO

بلبرینگ Self alinging KOYO أر سایز برابر سنگین ترین و گران قیمت ترین نوع بلبرینگ کویو این برند صنعتی ژاپنی محسوب می شود که استفاده از ساچمه های دوبل در این ساختار و بر روی یک رینگ با ضخامت بالا منتهی به استفاده از میزان زیادی متریال در تولید بلبرینگ تماس زاویه ای KOYO ژاپن می شود. در اغلب موارد استفاده از این بلبرینگ با قابلیت تنظیم زاویه اتصال در مواقعی در صنعت اتفاق می افتد که شافت اتصالی در جای خود بازی می کند و یا به بیان دقیق تر شاقفت تحت تاثیر اینرسی و یا ضربه دارای نوسانات حرکتی زیادی است. این امر در اتصالات شافت هایی با سرعت زاویه ای بسیار بالا اتفاق می افتد. بلبرینگ Self alinging KOYO از نوع بلبرینگ خود تنظیم دارای قفسه ای با ارتفاع بلند از جنس های مختلف بر حسب کاربری است و بصورت روان کاری شده اغلب با گریس به بازار عرضه می شود. رول صنعت زاگرس وارد کننده و عرضه کننده سایز های مختلف از بلبرینگ KOYO در ایران است.

بلبرینگ Self alinging KOYO

رولبرینگ بشکه ای کویو KOYO

رولبرینگ کویو KOYO که مطابق با استاندارد های متریک بین المللی تولید شده است به نولید انواع رولبرینگ بشکه ای که در آن برای افزایش قابلیت تعلیق بار نسبت به بلبرینگ کویو سطح تماس ساچمه با رینگ افزایش پیدا کرده و به منظور کاهش اصطکاک سطحی تماس ساچمه و رینگ نسبت به رولبرینگ استوانه ای کویو KOYO لبه ها ی ساچمه ها تا اندازه ای زاویه دار و پخ دار تولید شده اند عرضه می شود. رولبرینگ بشکه ای کویو KOYO اغلب به حالت شعاعی تولید می شود اما نمونه هایی از ساختار کف گرد و همچنین رولبرینگ بشکه ای خود تنظیم کویو KOYO که یکی از مناسب ترین انواع رولبرینگ و بلبرینگ کویو KOYO چه به لحاظ قابلیت های فیزیکی و چه به لحاظ طول عمر می باشد تولید می شود.

رولبرینگ بشکه ای کویو KOYO

TEL : 02133943063
Fax : 021
Email: info [at] rszco.com
Web: www.rszco.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | RSZ Corporation