بلبرینگ NSK ان اس کا (NSK Bearing)

بلبرینگ NSK ان اس کارولبرینگ و بلبرینگ NSK از دیگر برند های محبوب ژاپنی تولید کننده انواع بلبرینگ با آلیاژ های فولادی، استیل و سرامیک می باشد. بلبرینگ NSK ان اس کا به سبب طول عمر بسیار بالایی که دارد در بازار جهانی دارای محبوبیت بسیار بالایی است. بسیاری از استاندارد ها و طراحی های خاص رولبرینگ و بلبرینگ نیز برای اولین بار توسط بلبرینگ NSK به ثبت جهانی رسیده است. بلبرینگ NSK در بسته بندی هایی به رنگ سرمه ای با برند قرمز NSK در بازار عرضه شده و دارای یکی از بالاترین سطوح کیفی روانکاری با روغن ها و گریس هایی با کیفیت بسیار بالا و ترکیبات فلزی گرانبها می باشد. علاوه بلبرینگ NSK یاتاقان های تولید این برند معتبر ژاپنی نیز در دنیا با طراحی های بسیار خاص و دقیق و متناسب با انواع ماشین آلات صنعتی دارای محبوبیت بسیار بالایی است.

بلبرینگ NSK ان اس کا از نوع شیار عمیق

بلبرینگ NSK ان اس کا از نوع شیار عمیق Deep Groove Ball Bearing که دارای ساچمه هایی اغلب با سایز درشت از آلیاژ های سخت فولادی و معمولا از آلیاژ SUJ2 تحت استاندارد صنایع ژاپن تولید می شود دارای تنسایل مقاومتی بالا و سختی مناسبی در برابر سایش سطحی می باشد. بلبرینگ NSK ان اس کا از نوع شیار عمیق برای اتصال بر روی محورهای Horizontal یا افقی طراحی می شود که بالغ بر 70% کل شافت های مورد استفاده در صنایع را شامل می شود. سایز ساچمه ها متناسب با حد فاصل قطر داخلی و قطر خارجی مورد اتصال بر روی ماشین آلات تعبیه می شود و فاصله ساچمه ها در ساختار از یکدیگر با بکارگیری قفسه های نگهدارنده در ساختار بلبرینگ NSK ان اس کا از نوع شیار عمیق حفظ می شود. سرعت زاویه ای بالا، روان کاری با کیفیت بسیار مناسب و ماندگار و قابلیت انتقال حرارت مناسب از دیکر ویژگی های راهبردی بلبرینگ NSK ان اس کا از نوع شیار عمیق در اتصالات ماشین آلات صنعتی محسوب می شود. رول صنعت زاگرس عرضه کننده انواع بلبرینگ NSK ان اس کا از نوع شیار عمیق در سایز های مختلف در ایران می باشد.

بلبرینگ NSK ان اس کا از نوع شیار عمیق

بلبرینگ کف گرد ان اس کا NSK

بلبرینگ کف گرد ان اس کا NSK thrust bearing در کد های مختلفی برای اتصال بر روی انواع ماشین آلات صنعتی کشاورزی، معدنی، راهسازی و ... تولید می شود. اغلب در تولید بلبرینگ کف گرد ان اس کا NSK از استاندارد ابعاد میلیمتری استفاده می شود که مطابق با استاندارد های متریک جهانی DIN, EN , ISO تولید شده اند و بصورت مدون و دسته بندی شده در داخل بروشور های این برند معتبر ژاپنی نیز درج شده اند. بلبرینگ کف گرد ان اس کا NSK در اصل برای تعلیق بار های محوری طراحی شده است و بسته به نوع طراحی، عمق شیار اتصال ساچمه بر روی رینگ ها و قفسه و لبه هایی که برای رینگ های بیرونی طراحی شده است ممکن است تا اندازه ای نیز برای تعلیق بار های شعاعی که از انحراف لحظه ای محور بوجود می آیند آماده شده باشد. بلبرینگ کف گرد ان اس کا NSK بصورت روغن کاری شده و یا گریس کاری شده که پایه ان متناسب با سایز و سرعت زاویه ای اعمالی بر بلبرینگ تعیین می شود انتخاب می شود به بازار عرضه می شود. توزیع یکنواخت بار بر روی تمامی ساچمه ها و یا به بیان ساده تر درگیری هم زمان و یکپارچه تمامی ساچمه ها در ساختار بلبرینگ کف گرد ان اس کا NSK می تواند از مزایای مثبت در جهت افزایش قابلیت بارگذاری محوری بلبرینگ کف گرد ان اس کا NSK در اتصال با شافت های عمودی باشد.

بلبرینگ کف گرد ان اس کا NSK

بلبرینگ تماس زاویه ای ان اس کا NSK

بلبرینگ تماس زاویه ای ان اس کا NSK angular contact ball bearing أر اصل یک بلبرینگ شعاعی است که ساز و کاری شبیه به رولبرینگ مخروطی دارد. جنس قفسه نگهدارنده ساچمه ها که اغلب تماس زیادی نیز دی این ساختار با ساچمه داشته و به نوعی ساچمه ها بصورت مستغرق در داخل قفسه عمل می کنند بسته به سایز بلبرینگ تماس زاویه ای و سرعت زاویه ای تشریح شده برای حرکت آن دارد و می تواند از آلیاژ های فولادی و یا برنزی تولید شده باشد. بلبرینگ تماس زاویه ای ان اس کا NSK بصورت موازی با دیگر برند های معتبر ژاپنی تولید کننده که از آلیاژ های فولادی دارای فسفر، گوگرد، کروم و مولیبدنیوم در ساختار استفاده می کنند تولید شده است. علاوه بر متریال ویژه یکی از مهمترین دلایل افزایش طول عمر کاری بلبرینگ تماس زاویه ای ان اس کا NSK نوع روان کننده هایی است که چه از نظر مقاومت حرارتی برای عملکرد بالاخص با توجه به سرعت زاویه ای بالایی که بر پیکر بلبرینگ تماس زاویه ای اعمال می شود می باشد. بلبرینگ تماس زاویه ای ان اس کا NSK زاویه مورب متناسب برای تعلیق بار شعاعی در تمام جهات و محوری در یک جهت را با شکل دهی ویژه زوایای رینگ ها و یا بصورت قفسه ای ایجاد می کند.

بلبرینگ تماس زاویه ای ان اس کا NSK

بلبرینگ NSK ان اس کا با قابلیت تنظیم زاویه

بلبرینگ NSK ان اس کا با قابلیت تنظیم زاویه Self-aligning bearing که در میان بسیاری از دیگر برند های موجود در بازار با کیفیت مناسب تری تولید می شود یکی از با قابلیت ترین انواع بلبرینگ صنعتی با حجم، وزن و طبیعتا قیمت بالاتر نیز می باشد. در صورتیکه از یک ماشین دینامیک دارای محور شعاعی استفاده می کنید بکارگیری بلبرینگ NSK ان اس کا با قابلیت تنظیم زاویه اتصال می تواند کمک قابل توجهی اولا به کاهش لرزش و صدا در سیستم شده و به دنبال آن طول عمر کاری دیگر قطعات نیز افزایش داشته باشد. بلبرینگ NTN ان تی ان دارای روان کننده های بسیار مناسبی می باشد که دقیقا مطابق با نوع بلبرینگ انتخاب نی شود. این بلبرینگ خود تنظیم ژاپنی که از برند ان تی ان استفاده می کند با انواع مختلفی از قفسه تولید می شود و ردیف های ساچمه کروی در آن بصورت زیگزاگ قرار گرفته اند تا حداکثر عملکرد را داشته باشند. شرکت رول صنعت زاگرس وارد کننده انواع بلبرینگ با قابلیت تنظیم ارتفاع در سایز های مختلف در ایران است.

بلبرینگ NSK ان اس کا با قابلیت تنظیم زاویه

TEL : 02133943063
Fax : 021
Email: info [at] rszco.com
Web: www.rszco.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | RSZ Corporation