بلبرینگ ناچی NACHI (NACHI Bearing)

بلبرینگ ناچی NACHIرولبرینگ و بلبرینگ ناچی NACHI که برای کاربری در انواع صنایع سبک و سنگین از بلبرینگ های بسیار کوچک مینیاتوری که در ابزار آلات دقیق صنعتی، ابزار آلات پزشکی و آزمایشگاهی و الکتریکی بکار گرفته می شود تا ابر بلبرینگ ها که در سازه های بزرگی مانند کشتی ها و معادن بکار می روند مورد استفاده قرار می گیرد. بلبرینگ ناچی NACHI در جعبه های مقوایی با رنگ آبی کاربنی همراه با برند قرمز رنگ ناچی در بازار عرضه می شود و بصورت روانکاری شده کامل با گریس یا روغن بر حسب نوع باری که تعلیق می کند، سرعت زاویه ای اتصال و البته شکل هندسی بلبرینگ ناچی NACHI برای اتصال بر روی انواع محور ها مورد استفاده قرار می گیرد. بلبرینگ ناچی NACHI و در کل تمامی بلبرینگ های تولید کشور ژاپن در بازار جهانی به سبب طول عمر بسیار بالایی که دارند از محبوبیت بالایی نیز برخوردار هستند. سطح کیفی بلبرینگ ناچی NACHI به اندازه ای است که بر روی بسیاری از ماشین آلات صنعتی ژاپنی شامل ماشین آلات سنگین راهسازی بعنوان قطعه OE اتصال پیدا می کند.

تنوع و کارایی بلبرینگ ناچی

برند رولبرینگ و بلبرینگ ناچی NACHI نیز مانند دیگر برند های تولید کننده این قطعه صنعتی دارای محصولاتی با تنوع بالا در متریال، سایز و استاندارد برای اتصال بر روی انواع محور ها متناسب با کاربری و نوع ماشین می باشد. بلبرینگ شیار عمیق ناچی NACHI که در سایز های کوچک و بزرک و اغلب از متریال SUJ2 که دارای ترکیبات آلیاژی پایدار و مستحکم می باشد برای اتصال بر روی اغلب محور ها در صنایع از ژنراتور ها، پمپ ها، کمپرسورها و اتصالات چرخ بکار گرفته می شود. بلبرینگ تماس زاویه ای ناچی NACHI نیز که به همین منوال برای اتصال بر روی شافت های افقی اما با سرعت زاویه ای بسیار بالا بکار گرفته می شود اغلب دارای استاندارد های ابعادی متفاوت با سایز ساچمه های ریز تر و طراحی قفسه متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. بلبرینگ خود تنظیم ناچی NACHI ناچی که قابلیت های بسیار بالایی در مهار ارتعاشات و بارهای نا مطلوب که سبب کاهش طول عمر دیگر انواع بلبرینگ شعاعی می شود تولید می شود. برای اتصال بر روی شافت های عمودی نیز که درصد اندکی از شافت های صنعتی را شامل شده و اغلب دارای سرعت زاویه ای پایینی هستند از بلبرینگ ناچی NACHI از نوع کف گرد استفاده می شود.

بلبرینگ شیار عمیق ناچی NACHI

بلبرینگ شیار عمیق ناچی NACHI Deep Groove Ball Bearing دارای طراحی ایده آل برای اتصال بر روی انواع ماشین آلات دینامیک صنعتی می باشد. نه تنها بلبرینگ شیار عمیق ناچی NACHI بلکه تمامی تولیدات و قطعات صنعتی تولیدی کشور ژاپن با یک ایده اولیه یعنی طول عمر مفید کاری تولید می شوند و بدون تردید این قطعات دارای طول عمر بسیار بالایی ناشی از مقاومت سایشی بسیار بالا، تنسایل مقاومتی بسیار بالا و روان کننده بسیار ایده آل هستند. بلبرینگ شیار عمیق ناچی NACHI که بسته به حد فاصل ایجاد شده برای دو رینگ بیرونی و دورنی دارای سایز های مختلفی از ساچمه هستند که نسبت سایز و تعداد ساچمه در داخل بلبرینگ شیار عمیق ناچی NACHI معکوس می باشد تولید می شود. رینگ های پوشش دهنده ساچمه ها در داخل ساختمان این بلبرینگ شیار عمیق گاهی بصورت لبه دار طراحی می شوند که یک قابلیت اندکی برای تعلیق بار محوری را نیز برای بلبرینگ شیار عمیق ناچی NACHI در صورت انحراف موقت از محور ایجاد می کنند که البته این فرایند یک فرایند تصحیحی و غیر دائمی می باشد. رول صنعت زاگرس وارد کننده و عرضه کننده انواع بلبرینگ شیار عمیق ناچی NACHI در سایز های مختلف برای کاربری های مختلف صنعتی است.

بلبرینگ شیار عمیق ناچی NACHI

بلبرینگ محوری ناچی NACHI کف گرد

بلبرینگ محوری ناچی NACHI کف گرد از آلیاژ های فولادی با مقاومت سایشی بالا تشکیل شده است که در سایز های متوسط و حتی بالا نیز تولید می شود. این بلبرینگ محوری با اتصالی که بر روی یک محور عمودی پیدا می کند بخش زیادی از وزن ناشی از اتصال این محور را نیز تحمل می کند. از این رو تنسایل مقاومتی و مقاومت سایشی که بر اثر سختی سطحی بالا می روند در تولید بلبرینگ ناچی NACHI از نوع کف گرد از اهمیت بالایی برخوردار هستند. در بسیاری موارد برای کارهش میزان فشار و تمرکز تنش وارده بر ساچمه ها بجای بلبرینگ کف گرد از رولبرینگ کف گرد ناچی NACHI نیز استفاده می کنند. قرار گیری تمامی ساچمه ها در ارتفاعی یکسان در داخل بلبرینگ محوری ناچی NACHI این قابلیت را بوجود می آورد تا اولا از ریز و حرکت روان کننده جلوگیری آمده بلکه بار بصورت یکنواختی بر روی تمامی ساچمه های بلبرینگ توزیع گردد. رول صنعت زاگرس وارد کننده و عرضه کننده انواع بلبرینگ کف گرد در ایران با برند ناچی NACHI و برند های معتبر دیگر می باشد.

بلبرینگ محوری ناچی NACHI کف گرد

بلبرینگ تماس زاویه ای ناچی NACHI ژاپن

بلبرینگ تماس زاویه ای ناچی NACHI ژاپن angular contact ball bearing که دارای بیشترین میزان کاربری در سایز های متوسط می باشد چرا که استفاده از آن بر روی محور های افقی که اغلب با اینرسی بالایی سر و کار دارند و بارهای تلفیقی را بوجود می آورند صورت می پذیرد. بلبرینگ تماس زاویه ای ناچی NACHI ژاپن دارای قفسه های نگهدارنده ساچمه ها در بین دو رینگ می باشد که اغلب برای انتقال حرارت مناسب تر از جنس برنزی تولید می شود. نحوه قرارگیری ساچمه های گرد در ساختمان بلبرینگ تماس زاویه ای ناچی NACHI ژاپن می تواند متغیر بوده و می تواند اعمال زاویه با افق با بکارگیری قفیه کونیک که یاده ترین نوع طراحی بلبرینگ تماس زاویه ای است ایجاد شود و یا با بکارگیری زویه خارجی رینگ ها حاصل گردد. بلبرینگ تماس زاویه ای ناچی NACHI ژاپن به سبب تکنولوژی بالای بکارگرفته شده در تولید اغلب بالاتر از برند های متفرقه چینی تولید کننده انواع بلبرینگ محسوب شده و دارای طول عمر مفید بسیار بالایی است. سایز ساچمه های بکار گرفته شده در داخل ساختمان بلبرینگ تماس زاویه ای ناچی NACHI ژاپن اغلب ریز و تعداد آنها بالا می باشد.

بلبرینگ تماس زاویه ای ناچی NACHI ژاپن

بلبرینگ خود تنظیم ناچی NACHI

بلبرینگ خود تنظیم ناچی NACHI self aligned bearing دارای یک طراحی بسیار ایده آل و منحصر به فرد برای ایجاد حداکثر قابلیت تطابق زاویه اتصال بین بلبرینگ و محور اتصالی و به حداقل رساندن آسیب های ناشی از تغییرات زاویه شافت و انحراف از محور می باشد. بلبرینگ خود تنظیم ناچی NACHI که اغلب به سبب استفاده از دو ردیف ساچمه و ارتفاع بالاتری که قفسه نگهدارنده ساچمه ها دارد دارای قیمت بالاتر، وزن سنگین تر و البته دقت بالاتری در طراحی و تولید می باشد اغلب در سایز های متوسط و برای اتصال بر روی محور هایی بدون زاویه در راستای افق مورد استفاده قرار می گیرد. تماس رینگ بر روی ساچمه ها در ساختار این بلبرینگ بصورت تماس مماسی بوده و در هر لحظه امکان دیگری رینگ بلبرینگ خود تنظیم ناچی NACHI با یک ردیف ساچمه جلویی و یا پشتی در صورت وجود انحراف از محور و در صورت اتصال ساده تماس رینگ با هر دو ردیف ساچمه وجود دارد. در صنایع استفاده از بلبرینگ خود تنظیم ناچی NACHI اغلب بر روی ماشین آلاتی توجیه دارد که یا به سبب سرعت زاویه بالای ایجاد شده، حرکت دیگر اجزای ماشین آلات و یا حرکت خود ماشین شرایط ایجاد انحراف از محور در ماشین آلات پدید می آید.

بلبرینگ خود تنظیم ناچی NACHI

رولبرینگ مخروطی ناچی NACHI ترکیبی

رولبرینگ مخروطی را می توان در زمره تواناتورین نوع رولبرینگ ها و در کل یاتاقان ها در نظر گرفت که در صورتیکه بصورت دوبل نا موازی مورد استفاده قرار گیرد قابلیت تعلیق هر گونه بار در هر جهتی را داراست. رولبرینگ مخروطی ناچی NACHI محصولی با آلیاژ های ویژه از برند بلبرینگ ناچی NACHI ژاپن محسوب می شود که در سایز های مختلف برای تعلیق بار های ترکیبی با اولویت بار های شعاعی طراحی شده است. یک زاویه اتصال برای کلیه انواع رولبرینگ مخروطی تعریف می شود که بین 15 درجه در حداقل میزان و 30 درجه در حداکثر مقدار نوسان می کند. انتخاب رولبرینگ مخروطی ناچی NACHI نیز بر همین مبنا بر حسب تعلیق نوع و میزان بار ترکیبی صورت می پذیرد. بلبرینگ ناچی NACHI نه تنها در انتخاب متریال های با قابلیت سایشی و خمشی بالا بلکه در زمینه روانکاری انواع رولبرینگ و بلبرینگ نیز دارای ثبت های جهانی می باشد.

رولبرینگ مخروطی ناچی NACHI ترکیبی

TEL : 02133943063
Fax : 021
Email: info [at] rszco.com
Web: www.rszco.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | RSZ Corporation