بلبرینگ SKF اس کا اف (SKF Bearing)

بلبرینگ SKF اس کا افرولبرینگ و بلبرینگ SKF دارای استاندارد کیفی صنعتی اروپا CE و برندی سوئدی تولید کننده انواع بلبرینگ و رولبرینگ است. بلبرینگ SKF که اغلب با استاندارد متریک یعنی با سایز و ابعاد جهانی میلیمتری عرضه می شود یکی از شناخته شده ترین برند ها در سطح جهانی می باشد که محصولات خود را با دقت بسیار بالا و در رده های مختلف با درجه لقی مختلف برای انواع صنایع عرضه می کند. رولبرینگ و بلبرینگ SKF اس کا اف که در بسته بندی هایی به رنگ آبی در بازار عرضه می شود با بکارگیری کتریال و آلیاژ های فولادی بسیار مستحکم و با کیفیت بسیار ایده آلی عرضه می شود. روند فراوری فلزات شامل عملیات حرارتی پیچیده بکار گرفته شده در تولید بلبرینگ SKF سبب بالا بودن طول عمر و دوام این قطعه صنعتی شده است.

بلبرینگ SKF دارای یک دفترچه و بروشور محصولات با اطلاعات کامل و جزئی برای کاربری بر روی انواع ماشین آلات صنعتی می باشد و این اطلاعات دسته بندی شده و دقیق کمک شایانی به کاربران در انتخاب بلبرینگ جهات اتصال بر روی انواع ماشین آلات صنعتی، معدنی و کشاورزی نموده است. بلبرینگ SKF نه تنها سهم عمده ای از بازار را در سطح جهانی در اختیار دارد بلکه با داشتن مراکز فنی و خدمات پس از فروش در اقصی نقاط دنیا و بالغ بر 35 مرکز فنی ارائه دهنده خدمات پس از فروش به مشتریان خود می باشد.

مشخصات مکانیکی بلبرینگ SKF اسی کا اف

مشخصات مکانیکی بلبرینگ ها پس از نوع بلبرینگ و سایز مهمترین فاکتور جهت انتخاب و بکارگیری بلبرینگ های صنعتی محسوب می شوند. بلبرینگ SKF در جمع قدرتمندترین تولید کنندگان انواع یاتاقان ها در جهان با داشتن مدرن ترین تکنولوژی در فراوری و تولید انواع یاتاقان، رولبرینگ و بلبرینگ محسوب می شود. مشخصات مکانیکی بلبرینگ SKF شامل تنسایل مقاومتی که تابع متریال بکار رفته در تولید و فرایند سخت کاری می باشد برای بلبرینگ SKF در برخی از موارد به نزدیک 2000 نیوتن بر میلیمتر مربع نیز می رسد که قابلیت تعلیق میزان بالایی از بار را فراهم می آورد. سختی سطحی که پروسه افزایش آن بصورت موازی با تنسایل مقاومتی پیش می رود و عامل مقاومت بلبرینگ SKF اس کا اف در برابر سایش می باشد نیز برای این بلبرینگ بسیار بالا و در مواردی حتی بالاتر از 65 راکول نیز پیش می رود.

بلبرینگ شیار عمیق SKF اس کا اف

بلبرینگ شیار عمیق SKF اس کا اف SKF deep groove ball bearing با تماس حداقلی بین ساچمه ها و رینگ ها تولید می شود و اتصالی بسیار کاربردی بر روی محور های افقی با بار شعاعی در ماشین آلات صنعتی محسوب می شود. روانی در کار، قابلیت های اعمال بالای بار، سایش اندک، انتقال حرارت مناسب و دقت بسیار بالا در سایز زنی ساچمه های بلبرینگ اس کا اف SKF از نوع شیار عمیق از مهمترین ویژگی های آنها محسوب می شود. سایز ساچمه های بکار گرفته شده در ساختار بلبرینگ شیار عمیق SKF اس کا اف که در نهایت منجر به تعیین حد فاصل رینگ درونی و رینگ بیرونی و تعداد ساچمه های مورد استفاده نیز می شود به صنعت مصرف کننده این بلبرینگ اس کا اف SKF از نوع شیار عمیق بستگی دارد. با افزایش سایز ساچمه نیاز به تعداد کمتر و برعکس برای بلبرینگ شیار عمیق SKF آس کا اف می باشد. قیمت بلبرینگ SKF اس کا اف از نوع شیار عمیق در رده قیمت بلبرینگ های اروپایی، آمریکایی و بالاتر از قیمت بلبرینگ های چینی است.

بلبرینگ شیار عمیق SKF اس کا اف

بلبرینگ کف گرد SKF اس کا اف

بلبرینگ کف گرد SKF اس کا اف Thrust ball bearing یکی از انواع بلبرینگ با کاربری ویژه و البته محدودتر نسبت به دیگر انواع بلبرینگ بالاخص در مقایسه با کاربری بسیار عمده و گسترده بلبرینگ شیار عمیق می باشد. در ساختار بلبرینگ کف گرد SKF اس کا اف ساچمه های کروی شکل تماما در یک سطح از ارتفاع و به دور یک دایره بر روی قفسه نگهدارنده که دارای شکلی شبیه به یک واشر تخت است قرار دارند. بلبرینگ اس کا اف SKF در حالت کف گرد برای تعلیق بیشترین میزان باری محوری که طبیعتا با توجه به زاویه قرار گیری شافت که وزن شافت را نیز بر پیکر بلبرینگ کف گرد وارد می آورد قرار دارد. شکل و طراحی بلبرینگ کف گرد SKF اس کا اف بگونه ای است که خروج روان کننده از سیستم نسبت به دیگر انواع بلبرینگ دشوار تر بوده و از این رو می توان از روغن برای روان کننده استفاده نمود. همچنین اغلب سرعت زاویه ای کمی در دوران شافت و در نتیجه بر روی بلبرینگ اس کا اف SKF کف گرد وارد می آید.

بلبرینگ کف گرد SKF اس کا اف

بلبرینگ تماس زاویه ای SKF اس کا اف

بلبرینگ تماس زاویه ای SKF اس کا اف angular contact ball bearing در زیر مجموعه بلبرینگ های شعاعی با قابلیت اتصال بر روی محور های افقی می باشد که اغلب از یک ردیف ساچمه با موقعیت ویژه استفاده می کند. بلبرینگ تماس زاویه ای SKF اس کا اف گاهی دارای قفسه نگهدارنده ساچمه از جنس فولادی و گاهی نیز قفسه ها از جنس برنزی تولید می شوند. نحوه قرارگیری ساچمه های کروی و مدور در داخل ساختمان بلبرینگ تماس زاویه ای SKF اس کا اف بگونه ای است که یا با قرار گیری بر روی قفسه کونیک تفکیک بار ترکیبی بر روی دو محور X , Y صورت می پذیرد و یا نحوه و زاویه قرار گیری رینگ ها بگونه ای است که یک راستای زاویه دار بین این محور و افق ایجاد شده و این تفکیک بار صورت می پذیرد. نتیجه اینکه بلبرینگ تماس زاویه ای SKF اس کا اف بار های تلفیقی که تا اندازه ای بار محوری را نیز در اتصال بر روی محور با سرعت زاویه ای بالا سبب می شود تعلیق می کند. رول صنعت زاگرس عرضه کننده انواع بلبرینگ تماس زاویه ای با برند SKF در ایران می باشد.

بلبرینگ تماس زاویه ای SKF اس کا اف

بلبرینگ SKF با قابلیت تنظیم زاویه اتصال

بلبرینگ اس کا اف SKF با قابلیت تنظیم زاویه اتصال نه تنها در بهبود عملکرد اتصال و تعلیق بار نقش مثبتی ایفا می کند بلکه با کاهش میزان لرزش در سیستم سبب افزایش طول عمر قطعات ماشین آلات می شود. بلبرینگ خود تنظیم SKF دارای میزان لقی محدود و طراحی اجزای بسیار دقیقی می باشد بگونه ای که رینگ بیرونی این بلبرینگ بسته به زاویه اتصال بصورت شناور بر روی قفسه نگهدارنده ساچمه ها در بلبرینگ SKF از نوع خود تنظیم حرکت کرده و در هر لحظه با یک ردیف و یا با هر دو ردیف از ساچمه ها درگیر می باشد. طول عمر بالا، روانکاری مناسب و مقاومت سایشی بالا از دیگر ویژگی های این بلبرینگ Self aligning یا خود تنظیم محسوب می شود. در اغلب موارد سایز های متوسط از این بلبرینگ خود تنظیم دارای کاربری عمده تری در صنایع هستند و اغلب برای اتصال شافت های سایز کوچک و متوسط است که به سبب اینرسی حرکتی بالا نیاز به این بلبرینگ SKF با قابلیت تنظیم زاویه بوجود می آید.

بلبرینگ SKF با قابلیت تنظیم زاویه اتصال

رولبرینگ بشکه ای اس کا اف SKF

رولبرینگ بشکه ای اس کا اف SKF که در واقع اولین تولید کننده این سری از رولبرینگ ها در سطح دنیا نیز محسوب می شود در شکل های مختلفی تولیدی می شود. بلبرینگ اس کا اف SKF که محصولات آن بصورت قطعه OE بر روی بسیاری از ماشین آلات سنگین صنعتی بالاخص ماشین آلات اروپایی با استاندارد متریک نصب می شود برای غلبه بر مشکلات تعلیق بار بلبرینگ ها و اصطکاک بالای حرکتی رولبرینگ ها به تولید انواع رولبرینگ بشکه ای مبادرت نمود. رولبرینگ بشکه ای SKF هم با قفسه های نگهدارنده فولادی که به رنگ نقره ای دیده می شوند و هم با قفسه های برنزی تولید می شود. انواع شعاعی و محوری از رولبرینگ بشکه ای SKF در صنایع مورد استفاده قرار می گیرند.

رولبرینگ بشکه ای اس کا اف SKF

TEL : 02133943063
Fax : 021
Email: info [at] rszco.com
Web: www.rszco.com

© Copy right 2024 | All ights Reserved | RSZ Corporation