بلبرینگ کف گرد ژاپنی ناچی NACHI

بلبرینگ کف گرد ژاپنی ناچی NACHI
   نوع : تک ردیف    
موجود

بلبرینگ کف گرد ژاپنی ناچی NACHI Japan thrust bearing از نظر قابلیت بارگذاری به سبب توازن باری و طراحی هم سطح ساچمه ها در ساختار قابلیت بسیار بالایی داشته و از متریال های ویژه و ترکیبات خاص فلزات آلیاژی فولاد که حداکثر میزان تنسایل مقاومتی را بصورت همزمان با حداکثر سختی سطحی برای افزایش قابلیت های ساچمه بلبرینگ در برابر سایش بصورت یک پکیج کامل دارد.

قابلیت های سرعتی بلبرینگ کف گرد ژاپنی ناچی NACHI


بلبرینگ کف گرد ژاپنی ناچی NACHI برای سرعت های زاویه ای تا حد مشخصی تولید می شود و اغلب از نظر سرعت دورانی محدودیت هایی دارد که البته در مورد بلبرینگ کف گرد اغلب به سبب وضعیت عمودی شافت اغلب سرعت حداکثر دوران محور پایین تر از حداکثر سرعت دورانی مجاز بلبرینگ می باشد. سایز های ریز و متوسط بلبرینگ کف گرد ژاپنی ناچی NACHI دارای کاربری های صنعتی بالایی بوده و بصورت روان کاری شده با روغن یا گریس (در سایز های کم بلبرینگ اغلب گریس و در سایز های بالاتر از گریس و روغن) به بازار عرضه می شود. ساچمه های این بلبرینگ با دقت بسیار بالا و برابری در حد میکرون تولید می شوند و دارای سطحی براق و صیقلی هستند تا حداقل سایش را بر روی رینگ ها بوجود آورند.
بلبرینگ کف گرد

نوع روان کننده ها در بلبرینگ کف گرد ناچی NACHI

نوع روان کننده ها در بلبرینگ کف گرد ناچی NACHIانواع مختلفی از روان کننده ها در مورد بلبرینگ های کف گرد بکار گرفته می شوند. با توجه به قرار گیری ساچمه ها در ارتفاع برابر در ساختار بلبرینگ کف گرد حتی قابلیت استفاده از روغن های روان کننده نیز در ساختار رولبرینگ کف گرد ناچی NACHI وجود دارد. با این وجود بر حسب سایز و سرعت زاویه ای که بصورت مستقیم بر دمای عملکرد بلبرینگ کف گرد ناچی NACHI نیز تاثیر می گذارد انواع مختلفی از گریس ها نیز مورد استفاده قرار می گیرند. سرعت های زاویه ای پایین تر که در مورد بلبرنیگ هایی با سایز های کوچکتر بوجود می آید دمای بالاتر کاری و به دنبال آن نیاز به گریس های نسوز را در این بلبرینگ کف گرد ناچی NACHI بوجود می آورد.

TEL : 02133943063
Fax : 021
Email: info [at] rszco.com
Web: www.rszco.com

© Copy right 2022 | All ights Reserved | RSZ Corporation